Sphinx Software

Sphinx Declic – program dedykowany badaniom online

Sphinx Declic to nasz bestsellerowy produkt, będący rozwiązaniem typu „go-to”, dedykowanym badaniom online.

Program jest przyjazny dla użytkownika, skuteczny i łatwy w zastosowaniu. Oferuje szeroką gamę możliwości w zakresie projektowania kwestionariuszy, dystrybucji i zbierania danych oraz ich wszechstronnej analizy w ujęciu ilościowym i jakościowym. Do wyboru pozostają różne wersje językowe oprogramowania: francuska, angielska, niemiecka, hiszpańska, arabska i portugalska (polska wersja językowa już wkrótce!).

Rozwiązywanie ankiet bez konieczności instalacji
Szybkie i proste tworzenie różnych kwestionariuszy
Kompleksowe rozwiązanie
w atrakcyjnej cenie

Sphinx iQ 2 – bogactwo dodatkowych opcji

Oprogramowanie Sphinx iQ 2 to nasze flagowe rozwiązanie. Oferuje imponującą gamę możliwości na każdym etapie projektowania i realizacji badań.

W porównaniu do programu Sphinx Declic, Sphinx iQ2 posiada różne, dodatkowe funkcjonalności, m.in. opcję skanowania kwestionariuszy, tworzenia kwestionariuszy do badań eksperymentalnych czy zaawansowanej analizy statystycznej danych. Oprogramowanie dostępne jest w kilku wersjach językowych: francuskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, portugalskiej i arabskiej.

Zaawansowane narzędzie statystyczne i analityczne
Interaktywny, przyjazny dla użytkownika interfejs
Szereg unikatowych funkcjonalności

Sphinx Dataviv’ - synergia analizy statystycznej i wizualizacji

Sphinx Dataviv’ to najnowsze rozwiązanie marki Sphinx, które służy do przeprowadzania analizy danych oraz ich interaktywnej wizualizacji.

Dataviv’ łączy możliwości zaawansowanej analizy statystycznej z korzyściami wynikającymi z wizualizacji wyników badań. Dzięki unikatowym funkcjom, oprogramowanie pozwala w prosty sposób tworzyć interaktywne interfejsy, złożone z graficznej prezentacji aktualnych i historycznych wartości kluczowych.

Czytelna i atrakcyjna prezentacja wyników
Wiele niestandardowych narzędzi formatujących
Komunikacja angażująca odbiorców