Oprogramowania Sphinx

Sphinx Classroom – rozwiązanie wspierające edukację na kierunkach ekonomicznych

Sphinx Classroom to pełnoprawne oprogramowanie do prowadzenia badań marketingowych, dostosowane do potrzeb dydaktyków i studentów.

Rozwiązanie Sphinx Classroom jest przyjazne dla użytkownika, skuteczne i łatwe w zastosowaniu. Oferuje szeroką gamę możliwości w zakresie projektowania kwestionariuszy, dystrybucji i zbierania danych oraz ich wszechstronnej analizy w ujęciu ilościowym i jakościowym. Możliwość współdzielenia jednej licencji oprogramowania z wieloma osobami czyni je idealnym narzędziem szkoleniowym. Do wyboru pozostają różne wersje językowe oprogramowania: francuska, angielska, niemiecka, hiszpańska, arabska, portugalska i polska co czyni to oprogramowanie doskonałym narzędziem pracy także w zespołach międzynarodowych.

Rozwiązywanie ankiet bez konieczności instalacji
Szybkie i proste tworzenie różnych kwestionariuszy
Kompleksowe rozwiązanie
w atrakcyjnej cenie

Sphinx Research – najbardziej zaawansowane narzędzie badawcze

Oprogramowanie Sphinx Research to nasze flagowe rozwiązanie. Oferuje imponującą gamę możliwości na każdym etapie projektowania i realizacji badań.

W porównaniu do programu Sphinx Declic, Sphinx Research posiada różne, dodatkowe funkcjonalności, m.in. opcję skanowania kwestionariuszy, tworzenia kwestionariuszy do badań eksperymentalnych czy zaawansowanej analizy statystycznej danych. Oprogramowanie dostępne jest w kilku wersjach językowych: francuskiej, angielskiej, polskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, portugalskiej i arabskiej.

Zaawansowane narzędzie statystyczne i analityczne
Interaktywny, przyjazny dla użytkownika interfejs
Szereg unikatowych funkcjonalności

Sphinx Dataviv’ - synergia analizy statystycznej i wizualizacji

Sphinx Dataviv’ to rozwiązanie pozwalające na przeprowadzanie szybkiej analizy danych oraz ich interaktywnej wizualizacji i prezentacji. 

Jest to rozwiązanie idealne dla podmiotów posiadających już zebrane dane, ale zmagających się z procesem ich analizy i odpowiedniej, czytelnej prezentacji. Dataviv’ łączy możliwości zaawansowanej analizy statystycznej z korzyściami wynikającymi z wizualizacji wyników badań. Dzięki unikatowym funkcjom, oprogramowanie pozwala w prosty sposób tworzyć interaktywne interfejsy, złożone z graficznej prezentacji aktualnych i historycznych wartości kluczowych.

Czytelna i atrakcyjna prezentacja wyników
Wiele niestandardowych narzędzi formatujących
Komunikacja angażująca odbiorców

Sphinx Campus - badanie jakości, ewaluacja zajęć dydaktycznych i kursów

Rozwiązanie Sphinx Campus zostało zaprojektowane by uczynić proces badania jakości zajęć dydaktycznych bardziej efektywnym i przyjaźniejszym dla obu stron czyniąc z niego narzędzie idealne do oceny, analizy i prezentacji wyników. 

Tradycyjny sposób oceny poziomu jakości nauczania bywa uciążliwy i czasochłonny, a na dodatek angażuje często skąpe zasoby ludzkie. Rozwiązanie Sphinx Campus jest narzędziem szytym na miarę potrzeb firm lub działów zajmujących się badaniem jakości, a powstał jako efekt naszej współpracy z licznymi uniwersytetami.
Zaproponowane oprogramowanie Sphinx Campus jest profesjonalnym rozwiązaniem, które pomimo swojego wysokiego zaawansowania nie traci na intuicyjności zarówno dla badacza jak i uczestnika badania. Rozwiązanie obejmuje wszystkie etapy badania: Tworzenie ankiet przy pomocy gotowych szablonów; dystrybucję ankiety; analizę zebranych danych oraz przejrzystą ich prezentację przy użyciu bogatego wyboru szablonów i tabel i wykresów.  
Sphinx Campus jest idealnym narzędziem, które dostarczy rozwiązań dla Twoich wyzwań związanych z oceną jakości zajęć dydaktycznych, a także analizą i raportowaniem wyników.

Bogactwo form zadawania pytań
Wiele niestandardowych narzędzi formatujących
Proste i czytelne przedstawianie wyników ewaluacji

Sphinx CX - specjalistyczne badania Głosu Klienta dla sektora bankowego

Oprogramowanie Sphinx CX to specjalistyczne rozwiązanie dla sektora bankowego, przygotowane by analizować Głos Klienta (VoC). Rozwiązanie oferuje najwięcej możliwości jeśli chodzi o tworzenie i przetwarzanie ankiet, oraz następnie ich prezentacji w jasny i czytelny sposób.

Rozwiązanie Sphinx CX powstało jako efekt długoletniej współpracy Le Sphinx z firmami sektora Bankowego z całej Europy. Doświadczenie jakie firma nabrała pozwoliło nam na stworzenie rozwiązania szytego na miarę potrzeb banków świadomych istoty badać VoC.  Usprawnienia skierowanie do firm z sektora bankowego są widoczne na każdym etapie procesu ankietyzacji. Od tworzenia ankiety - gdzie można ją dostosować pod swoje potrzeby wizualne i stylistyczne, poprzez dystrybucję - program obsługuje wszystkie kanały komunikacji, a kończąc na prezentacji wyników - dostosowanych do uprawnień pracownika. Rozwiązanie CX nadaje się również idealnie do automatyzacji i wplecenia go w cykl życia klienta, oraz włączenia w już istniejący system obsługi / zarządzania klientem.

Zaawansowane narzędzie analityczne z możliwością automatyzacji
Możliwość dystrybucji ankiet na wszelkie urządzenia
Zaawansowana i w pełni redefiniowalna prezentacja danych