Sphinx - wybierani przez najlepszych

Sphinx jest francuską firmą, która od przeszło 30 lat poszukuje efektywnych rozwiązań w zakresie badań rynkowych, naukowych i ewaluacyjnych.

Zespół Sphinx tworzą eksperci - entuzjaści badań rynkowych, którzy poprzez budowane narzędzia pragną wzbudzać w innych pasję i ciekawość prowadzenia badań oraz uczyć podejmowania decyzji w oparciu o przewidywanie i planowanie. Dostarczane przez Sphinx oprogramowanie analityczne umożliwia łatwe tworzenie ankiet, ich szybką dystrybucję, wygodne zbieranie danych oraz wszechstronną analizę ilościową i jakościową. Wszystkie czynności dokonywane są w jednym programie, co odróżnia oprogramowanie Sphinx od innych rozwiązań, jak GoogleForms czy Statistica.

Historia Sphinx

Początkowo program Sphinx był narzędziem dydaktycznym, wspierającym nauczanie o badaniach rynkowych i marketingowych na uczelniach wyższych. Program pozwalał studentom na tworzenie i dystrybucję kwestionariuszy badawczych oraz zbieranie i analizę danych.

Dzięki intuicyjności obsługi i kompleksowości rozwiązań, oprogramowanie Sphinx zostało zauważone i docenione przez firmy i agencje badawcze. Odpowiada ono na potrzeby szerokiego grona podmiotów zaangażowanych w prowadzenie badań empirycznych.

Skontaktuj się

Historia SPHINX

Sphinx na Świecie

Oprócz centrali we Francji, firma Sphinx posiada oddziały w różnych krajach świata. Działa obecnie m.in. na rynku szwajcarskim, niemieckim, kanadyjskim, brazylijskim, a od 2017 roku również na rynku polskim. 

Sphinx współpracuje z największymi firmami i markami na świecie, m.in. Carrefour, IKEA, Piaggio i Salomon. Zaufanie globalnych liderów jest najlepszą rekomendacją, wyróżnieniem oraz motywacją do dalszego rozwoju. 

Skontaktuj się

SPHINX na świecie

Sphinx Poland

Pomysł wejścia na polski rynek narodził się już w 2017 roku, jednak z przyczyn technicznych został przełożony na sezon 2018/2019. Pierwszym użytkownikiem Sphinx Poland został w 2018 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (wykorzystuje oprogramowanie Sphinx Declic i Sphinx iQ 2).

Cały czas intensywnie pracujemy nad pozyskiwaniem kolejnych Partnerów do współpracy, m.in. polskich uczelni wyższych, instytucji samorządowych oraz agencji badawczych. 

Zapraszamy do współpracy. Na życzenie, przed zakupem licencji, możemy udostępnić rekomendację oprogramowania.

Skontaktuj się

Sphinx Poland

Zapraszamy do współpracy. Na życzenie, przed zakupem licencji, możemy udostępnić rekomendację oprogramowania.