Działalność Sphinx w Polsce

Jesteśmy bardzo dobrze prosperującą firmą francuską oferującą oprogramowanie analityczne. Dzięki naszym produktom jesteśmy w stanie zbudować ankietę. Następnie możemy w prosty sposób podjąć dystrybucję kwestionariusza oraz zebrać dane od respondentów. Na samym końcu możemy podjąć analizę danych ilościowych i jakościowych. Wszystkie aktywności mogą zostać zrobione przy użyciu tylko i wyłącznie jednego programu! Jest to największy atut naszych programów i to odróżnia nas od innych oprogramowań. Wchodząc w zakładkę dodatkowe dokumenty, możliwe jest pobranie pliku, w którym zawarte jest porównanie cech programów GoogleForms, Statistica oraz Sphinx.

Pomysł, aby wejść w rynek polski powstał w zeszłym roku (tj. 2017), ale z przyczyn technicznych, realizacja została przełożona na przełom 2018 i 2019. Obecnie jesteśmy w trakcie urzeczywistniania naszej koncepcji i wprowadzania naszej usługi na rynek Polski. Przechodzimy proces pozyskiwania partnerów do dalszej współpracy, włączając polskie uniwersytety, instytucje samorządowe i agencje badawcze.

Pomijając wielkich rynkowych graczy m.in.: Carrefour, IKEA, Piaggio, Salomon i wiele innych, którzy używają naszych oprogramowań, możemy pochwalić się dodatkowym klientem. Pierwszym użytkownikiem Sphinx Poland od roku 2018 jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
Wyżej opisana placówka wykorzystuje możliwości oprogramowania SPHINX Declic oraz SPHINX IQ2. 

Z uwagi, że jesteśmy francuską firmą wchodzącą na rynek polski, mamy na uwadze potrzebę uzyskania przez Państwa rekomendacji od konkretnej instytucji lub firmy korzystającej z naszych oprogramowań przed zakupem licencji. Dzięki przychylności naszego pierwszego polskiego klienta, którym jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jesteśmy w stanie uzyskać takową informację.