O naszej firmie

Założona we Francji firma Sphinx to historia ludzi z pasją, entuzjastów badań rynkowych, którzy od 30 lat dzielą się umiejętnością podejmowania decyzji, pokazują nowym pokoleniom smak badań oraz ducha ciekawości opartego na przewidywaniu i planowaniu.

Początkowo stworzony przez nich program Sphinx był narzędziem dydaktycznym i stanowił wsparcie w dziedzinie nauki badań rynkowych i marketingowych na uczelniach wyższych. Program pozwalał studentom na swobodne tworzenie kwestionariuszy badawczych, dystrybucję i zbieranie danych, a także ich wszechstronne analizowanie.

Od początku głównym atutem oprogramowania Sphinx była jego intuicyjność i kompleksowość. Dzięki temu, z czasem program doceniły firmy i agencje badawcze a Sphinx stał się odniesieniem dla wielu podmiotów rynkowych zaangażowanych w prowadzenie badań empirycznych w różnych obszarach otaczającej nas rzeczywistości.

Aktualnie współpracujemy z najlepszymi firmami na świecie i jest to dla nas najlepsza rekomendacja, a zarazem nagroda i motywacja do dalszego rozwoju. Poniższa ilustracja przedstawia najbardziej rozpoznawalne firmy, które korzystają z usług oprogramowania SPHINX.